Na závodišti K&V opět začíná závodní sezóna a tentokráte je to začátek s plnou parádou, protože na první dubnové dny pro Vás máme připraveny hned dvě soutěže - drezurní soutěž Jarní lehkost a cit Vás prověří v tom, jak zvládnete zajet všem jistě velmi dobře známou úlohu Z2 a western plesaure pro začátečníky s názvem Rozkvetlá přehlídka Vás zase otestuje v základních znalostech této disciplíny a westernu obecně. Tak co, troufnete si na nějakou ze soutěží nebo se příjdete podívat jen jako diváci?

Exteriér závodiště

8. listopadu 2013 v 23:53 |  Areál
Areál závodiště se nachází v krásném, přírodou obklopeném prostředí, velmi příjemném na procházky a posezení za pěkného počasí. V areálu jsou zbudovány lavičky, například u malé plochy jezírka, které se nachází jen kousek od penzionu. Je zde taktéž hřiště a několik hezkých stezek do okolí…

A abychom nezapomněli na naše čtyřnohé miláčky, tak pro ty jsou tady stále k dispozici rozlehlé venkovní výběhy, které se dají dle potřeby i zkracovat a je tak možnost vytvoření osobních paddocků pro každého účastníka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama