Na závodišti K&V opět začíná závodní sezóna a tentokráte je to začátek s plnou parádou, protože na první dubnové dny pro Vás máme připraveny hned dvě soutěže - drezurní soutěž Jarní lehkost a cit Vás prověří v tom, jak zvládnete zajet všem jistě velmi dobře známou úlohu Z2 a western plesaure pro začátečníky s názvem Rozkvetlá přehlídka Vás zase otestuje v základních znalostech této disciplíny a westernu obecně. Tak co, troufnete si na nějakou ze soutěží nebo se příjdete podívat jen jako diváci?

Naše stáje

8. listopadu 2013 v 23:18 |  Areál

Pro koně, kteří k nám přijeli závodit, se samozřejmě snažíme zajistit co nejpříjemnější prostředí, ve kterém budou přebývat v době před a po závodě, zatímco se jejich jezdci půjdou například občerstvit u některého ze stánků, kterými se to v areálu závodiště zvláště v době těch větších závodů jen hemží. A pro takovéto koníky jsou zde připravena pohodlná stání, ve kterých mohou na své dvojnožce vyčkat.

V naší stáji se nachází 13 zděných boxů o rozměrech 4x4 metry a 7 boxů venkovních o rozměrch 3x4 metry.
Boxy jsou světlé, s okno s možností výhledu ven a samozřejmě s účinným větráním.
V každém boxu se nachází taktéž automatická napáječka zajištěná proti zámrzu, plastový žlab na krmivo a držák na liz. Podlaha je pokryta protiskluzovými deskami PVC.
Stáje jsou střeženy 24 hodin denně kamerovým systémem a v případě dlouhodobějšího pobývání je zajištěno krmivo a seno pro koně společně se solným lizem.

Součástí stájí je samozřejmě i sedlovna pro uskladnění vybavení koně a šatní skříně s osobním klíčem na vybavení jezdce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama