Na závodišti K&V opět začíná závodní sezóna a tentokráte je to začátek s plnou parádou, protože na první dubnové dny pro Vás máme připraveny hned dvě soutěže - drezurní soutěž Jarní lehkost a cit Vás prověří v tom, jak zvládnete zajet všem jistě velmi dobře známou úlohu Z2 a western plesaure pro začátečníky s názvem Rozkvetlá přehlídka Vás zase otestuje v základních znalostech této disciplíny a westernu obecně. Tak co, troufnete si na nějakou ze soutěží nebo se příjdete podívat jen jako diváci?

Slovo na úvod

8. listopadu 2013 v 22:47
Vítejte na závodišti Krása a Vznešenost!
Založeno: 8. 11. 2013

Svůj název dostalo závodiště jednoduše, jelikož je to závodiště jezdecké, kde spolu snad budou měřit síly právě koníci. A tak mě napadlo, zkusím popsat koně ve dvou slovech. A ta první, která mě napadla, byla zrovna krása a vznešenost. A já doufám, že závodiště bude dělat svému jménu čest a koníci, kteří se zde zastaví taktéž. Ovšem to je již záležitostí osudu, teď zpět k představení tohoto projektu.
Závodiště jsem stvořila proto, že se mi zdá, že závodišť je v poslední době málo - nebo alespoň těch aktivních, kde by se stále něco dělo. A proto bych se snad mohla v pořádání závodů prosadit a snad i postrčit další lidi, kteří mají pár nápadů, aby taky občas něco udělali pro jezdce, kteří se chtějí zlepšovat, rozvíjet své schopnosti a měřit své "síly" s ostatními.
Můj aktuální cíl je jednoduchý: Pořádat co nejvíce kvalitních závodů, pravidelně hodnotit jezdce a stáje, kteří o to stojí a hlavně poskytnout zábavu nejen těm, kteří se účastní jakožto soutěžící, ale i těm, kteří budou prozatím pouze přihlížet zdejšímu dění.

Budu ráda za každou podporu - registraci jezdce, koně či stáje; novou posilu do poroty; či jen dobrý nápad na soutěž… to Vy, virtuální veřejnost, jste srdcem každého projektu!

Dotazy, návrhy a nápady prosím směřujte na e-mailovou adresu: info.kav@centrum.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama