Na závodišti K&V opět začíná závodní sezóna a tentokráte je to začátek s plnou parádou, protože na první dubnové dny pro Vás máme připraveny hned dvě soutěže - drezurní soutěž Jarní lehkost a cit Vás prověří v tom, jak zvládnete zajet všem jistě velmi dobře známou úlohu Z2 a western plesaure pro začátečníky s názvem Rozkvetlá přehlídka Vás zase otestuje v základních znalostech této disciplíny a westernu obecně. Tak co, troufnete si na nějakou ze soutěží nebo se příjdete podívat jen jako diváci?

Trio vlastníků

9. listopadu 2013 v 0:45 |  Personál
Závodiště a jeho areál je majetkem sourozenců Myškových, které obecně většina lidí označuje za "Myší Trio". Ale ač jsou to sourozenci, každý z těch tří je úplně jiný…


Radek Myška… Ráďa je nejstarším ze sourozenců, tipovat byste mu mohli něco pod třicítku. Má zde hlavní slovo, i přes to, že podílově jsou na tom všichni sourozenci stejně, ovšem i přes svůj nepříliš vysoký věk má již jakousi svou pověst a lidé ho mívají v úctě. Ráďa se dříve zabýval plesaure a trailem, ovšem po nehezké nehodě, která se mu stala při jedné z jeho toulek lesem, se ošklivě zranil a od té doby již ani příliš nejezdí, jelikož je to pro něj teď dosti nebezpečné a se závodní kariérou taky musel seknout dříve, než vůbec začal. Proto se věnuje alespoň tréninku "mladých nadějí jezdeckého sportu", tedy těch, kteří se zajímají o westernový styl jízdy.

Vendula Myšková… aneb Vendy je prostřední z Tria, je jí něco přes dvacet let a ke tomuhle šílenému nápadu byla vlastně dotlačena svými bratry. O koně se nikdy příliš nezajímala, ač vyrůstala na ranči, jelikož její sny směřovaly úplně jinam než ke kolečkům s hnojem. Na naléhání bratrů se však naučila alespoň trochu jezdit, ač u ní se tento talent, jenž její bratři zdědili po rodičích, někam vytratil a ona se tak stala alespoň zdejší kancléřkou, komentátorkou a organizátorkou závodů, která je většinou vidět i slyšet od koní v dostatečné vzdálenosti.


Jaromír Myška Jára je nejmladší z trojice zdejších stálých dvounohých obyvatel, jelikož aktuálně není ani plnoletý. Stejně jako jeho bratr má pro ježdění na koni talent, ač k nelibosti jeho staršího bratra se věnuje anglickému stylu jízdy, jelikož ve westernu nikdy nenašel "to pravé ořechové". Jeho mysl totiž zabloudila ke skokům přes překážky, ať už ty přírodní či umělé. Nyní se hlavně věnuje svému vlastnímu vzdělávání-se nejen ohledně jezdectví, ovšem když si najde chvilku, tak vždycky rád pomůže sourozencům s prací ve stáji a organizací závodů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama