Na závodišti K&V opět začíná závodní sezóna a tentokráte je to začátek s plnou parádou, protože na první dubnové dny pro Vás máme připraveny hned dvě soutěže - drezurní soutěž Jarní lehkost a cit Vás prověří v tom, jak zvládnete zajet všem jistě velmi dobře známou úlohu Z2 a western plesaure pro začátečníky s názvem Rozkvetlá přehlídka Vás zase otestuje v základních znalostech této disciplíny a westernu obecně. Tak co, troufnete si na nějakou ze soutěží nebo se příjdete podívat jen jako diváci?

Veterinářský servis

9. listopadu 2013 v 1:05 |  Personál
Samozřejmě před každým závodem je nutné koně vyšetřit, zda je naprosto zdráv a může se soutěže účastnit a stejně tak i po závodě je lepší koně raději hned prohlédnout, aby se předešlo problémům.

Při každém závodu se u našich závodů vyskytuje veterinář, aby dohlédl na průběh závodu a sledoval kondici koní, kteří se jej účastní a kontroloval koně před a po závodě, jelikož samozřejmě nepustíme do soutěže žádného koně, který by mohl mít zdravotní obtíže. Koně je možno prohlédnout ve vaší stáji a přivést si pouze osvědčení, ovšem kdo by chtěl vyšetřit koně přímo před závodem, je k dispozici náš veterinář, který za poplatek kontroluje koně a vydává osvědčení o jejich způsobilosti účastnit se soutěže.
Pokud máte zájem o veterinární prohlídku před (povinná, pokud neproběhla v domovské stáji) a po (dobrovolná, ovšem doporučuje se, takže by) průběhu závodu, stačí si o ni napsat a zbytek již nechte na nás.


Do komentářů napište jméno koně, název závodu, a zda chcete prohlídku před závodem, po závodě či obě.
V případě, že se Váš kůň zraní při závodě či během pobytu zde, je to nutno taktéž nahlásit! (Přece nebudete čekat, až dorazíte do vlastní stáje, kde koně ošetříte)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama