Na závodišti K&V opět začíná závodní sezóna a tentokráte je to začátek s plnou parádou, protože na první dubnové dny pro Vás máme připraveny hned dvě soutěže - drezurní soutěž Jarní lehkost a cit Vás prověří v tom, jak zvládnete zajet všem jistě velmi dobře známou úlohu Z2 a western plesaure pro začátečníky s názvem Rozkvetlá přehlídka Vás zase otestuje v základních znalostech této disciplíny a westernu obecně. Tak co, troufnete si na nějakou ze soutěží nebo se příjdete podívat jen jako diváci?

Zvířecí obyvatelé areálu

9. listopadu 2013 v 18:26 |  Personál

Čert je vraný hřebec plemene Welsh Part-Bred ve vlastnictví Jaromíra Myšky. Je to všestranně využitelný koník, se kterým Jára trénuje a má jej zde i ustájeného po většinu času, ač společně s Čertem velmi často cestuje. Čert je navíc velmi výstavně úspěšný hřebec s výkonností ve skocích stupně "S". Je to koník s výjimečným charakterem, příjemným temperamentem a zároveň prostornými chody a elegantním pohybem.
Beruška je mladá fenka australského ovčáka, kterou vlastní Vendula Myšková, a není tedy divu, že se stále toulá někde kolem ní a kontroluje, co se kde děje. Beruška je velice chytrá fenka, nadaná na lumpárny, která se navíc odmítá vzdálit od své majitelky, pokud to není nutné a není jistota, že se může kdykoli vrátit. K jejímu štěstí a smůle všech ostatních navíc dokáže dobře šplhat a skákat a nevyděsí ji ani voda, takže se dostane téměř všude a uteče odevšad. Vendy již vzdala své snahy ji někam zavřít a tak s ní Beruška zůstává i v pokoji, přičemž se vnutila již do postele - alespoň ve chvílích, kdy není na blízku nikdo, kdo by ji okřikl, jelikož to Vendy zásadně nedělá - rozmazluje svou Berušku jak jen může.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama