Na závodišti K&V opět začíná závodní sezóna a tentokráte je to začátek s plnou parádou, protože na první dubnové dny pro Vás máme připraveny hned dvě soutěže - drezurní soutěž Jarní lehkost a cit Vás prověří v tom, jak zvládnete zajet všem jistě velmi dobře známou úlohu Z2 a western plesaure pro začátečníky s názvem Rozkvetlá přehlídka Vás zase otestuje v základních znalostech této disciplíny a westernu obecně. Tak co, troufnete si na nějakou ze soutěží nebo se příjdete podívat jen jako diváci?

Odesílání textů (a testů)

2. prosince 2013 v 18:21 | Ráďa, Vendy a Jára
Vzhledem k tomu, že celkem dosti lidí (4 z 10) neodeslalo texty k orientační jízdě, která se konala v minulých dnech, rozhodli jsme se zamyslet nad důvodem, proč tomu tak je a napsat pár rad či možná spíše i pokynů, abychom se tomuto vyhnuli v příštích případech:
  1. Přečtěte si pořádně zadání. U soutěže je vždy napsáno, od kdy do kdy soutěž probíhá (tz. kdy můžete texty - či testy - odesílat), kdy končí přihlašování a kdy bude vyhlášení. Vězte taktéž, že průběh soutěže ohraničuje dobu VČETNĚ okrajových dat (např. 20. - 30. 11. znamená, že text - či test - je možno odeslat nejdříve 20. 11. a nejpozději 30. 11.).
  2. Kontrolujte stránku soutěže. Aktualizace zadání se mohou měnit každým dnem, nebo i několikrát za den. Ač nejde o převratné změny, je dobré se na ně tu a tam mrknout, pokud zrovna máte čas a jste do nějakého závodu přihlášeni.
  3. Nespoléhejte na poslední den termínu. U každé soutěže bude vždy seznam, kde jsou označeni ti, kdož již odeslali a ti, od kterých nám nic nepřišlo. Pokud patříte do druhé skupiny i přes to, že jste text/test odeslali a uběhlo již minimálně 24 hodin od odeslání, neváhejte nás kontaktovat. Pokud se tedy spolehnete na poslední den, kdy je možno text - či test - odeslat, aktualizace nemusí proběhnout dostatečně rychle a vy se tedy nedozvíte, zda váš text - či test - byl odeslán.
  4. Zálohujte si texty. Pokud máte všechny texty zálohované v počítači, můžete je kdykoli znovu odeslat a vyhnete se ztrátě dat a nutnosti psát text znova, pokud se někde ztratí (správně řečeno pokud jej pošlete špatně, texty se totiž běžně v administraci neztrácejí, mohou maximálně skončit ve složce spamu, kde je najdeme).
  5. V případě chyby, mějte připraveny důkazy. Nikdo nemá povinnost vám uznat pozdě přicházející texty v případě, že není jisté, že jste je opravdu sepsali již předtím, a ne sepsali na poslední chvíli po vyhlášení závodu. Pokud chcete mít jistotu, že bude vaše práce zhodnocena, ihned po vyhlášení výsledků odešlete na e-mail info.kav@centrum.cz soubor, ve kterém máte text uložený (pouze soubory s příponou .txt; .doc; .docx), popřípadě třeba screenshot (obrázek obrazovky) ve chvíli odesílání textu na blog.cz či testu (včetně data uvedeného na obrazovce).

Minimálně poslední bod je zbytečně složitý, proto PROSÍM, abyste se snažili texty a testy k závodům odesílat s předstihem a zabránili tak tomu, abychom museli kontrolovat takovéto zbytečnosti. Pevně věříme, že mezi virtuální koňskou veřejností jsou POUZE poctiví lidé, kteří budou pravidla vždy dodržovat. Přesto však musíme mít zařízenou i druhou variantu, která snad nebude muset být nikdy využita a tedy naše víra ve Vaši poctivost nikdy neupadne.

PS: Věříme, že Vás, poctivé jezdce tento text nijak neurazil a že jej budete brát pouze jakožto radu a snahu Vás chránit. Nechceme nikomu znepříjemňovat život, avšak v dnešním světě je nutno chránit ty, kdož vše dělají poctivě, protože Vás, poctivých, je nejspíše již jen hrstka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama