Na závodišti K&V opět začíná závodní sezóna a tentokráte je to začátek s plnou parádou, protože na první dubnové dny pro Vás máme připraveny hned dvě soutěže - drezurní soutěž Jarní lehkost a cit Vás prověří v tom, jak zvládnete zajet všem jistě velmi dobře známou úlohu Z2 a western plesaure pro začátečníky s názvem Rozkvetlá přehlídka Vás zase otestuje v základních znalostech této disciplíny a westernu obecně. Tak co, troufnete si na nějakou ze soutěží nebo se příjdete podívat jen jako diváci?

Akce

CKSO - Vyhodnocení soutěže

1. prosince 2013 v 12:05 | Vendy

CKSO - Připomínky k testům

1. prosince 2013 v 0:00 | Ráďa
K testu tady je zde několik poznámek, popřípadě rad pro Vás, účastníky (respektive účastnice) této soutěže. Jsou zde čtyři otázky, u kterých buď nebylo mnoho správných odpovědí, popřípadě mohla být otázka nepříliš jednoznačná, anebo jsem měl chuť jednoduše osvětlit správné odpovědi pro ty, kteří vybrali jiné možnosti - jistě se svým vlastním odůvodněním. Pokud máte pro Vaše odpovědi své vlastní opodstatnění, neváhejte však psát námitky, v případě potřeby přehodnotím své rozhodnutí.

Cesta ke slavnostnímu otevření Závodiště Krása a Vznešenost

9. listopadu 2013 v 13:50 | Ráďa, Vendy a Jára
"Vítám Vás u prvního závodu na nově otevřeném závodišti Krása a Vznešenost! Mé jméno je Vendula Myšková a budu Vás provázet dnešním slavnostním otevřením. A samozřejmě, spolu se mnou jsou zde Radek a Jaromír Myškovi, kteří se stanou porotci na této soutěži, kde minimálně dnes budou všichni účastníci zároveň vítězové! Doufám tedy, že se během programu budete bavit a toto se stane zářným začátkem tohoto závodiště! Ovšem nyní již prosím račte k vašim vyhrazeným místům, aby program mohl začít!"
 
 

Reklama