Na závodišti K&V opět začíná závodní sezóna a tentokráte je to začátek s plnou parádou, protože na první dubnové dny pro Vás máme připraveny hned dvě soutěže - drezurní soutěž Jarní lehkost a cit Vás prověří v tom, jak zvládnete zajet všem jistě velmi dobře známou úlohu Z2 a western plesaure pro začátečníky s názvem Rozkvetlá přehlídka Vás zase otestuje v základních znalostech této disciplíny a westernu obecně. Tak co, troufnete si na nějakou ze soutěží nebo se příjdete podívat jen jako diváci?

Areál

Tréninkové a soutěžní prostory

9. listopadu 2013 v 0:08
Ve středu dění se samozřejmě nachází naše tréninkové a soutěžní prostory, které jsou pomyslným jádrem celého závodiště.

Exteriér závodiště

8. listopadu 2013 v 23:53
Areál závodiště se nachází v krásném, přírodou obklopeném prostředí, velmi příjemném na procházky a posezení za pěkného počasí. V areálu jsou zbudovány lavičky, například u malé plochy jezírka, které se nachází jen kousek od penzionu. Je zde taktéž hřiště a několik hezkých stezek do okolí…

Ubytování pro hosty

8. listopadu 2013 v 23:37
V případě dlouhodobějších kurzů či dlouhé cesty na závodiště je taktéž možnost ubytování jezdců přímo v našem areálu v penzionu, kde se nachází 3 dvoulůžkové a 5 třílůžkových pokojů.

Naše stáje

8. listopadu 2013 v 23:18

Pro koně, kteří k nám přijeli závodit, se samozřejmě snažíme zajistit co nejpříjemnější prostředí, ve kterém budou přebývat v době před a po závodě, zatímco se jejich jezdci půjdou například občerstvit u některého ze stánků, kterými se to v areálu závodiště zvláště v době těch větších závodů jen hemží. A pro takovéto koníky jsou zde připravena pohodlná stání, ve kterých mohou na své dvojnožce vyčkat.
 
 

Reklama