Na závodišti K&V opět začíná závodní sezóna a tentokráte je to začátek s plnou parádou, protože na první dubnové dny pro Vás máme připraveny hned dvě soutěže - drezurní soutěž Jarní lehkost a cit Vás prověří v tom, jak zvládnete zajet všem jistě velmi dobře známou úlohu Z2 a western plesaure pro začátečníky s názvem Rozkvetlá přehlídka Vás zase otestuje v základních znalostech této disciplíny a westernu obecně. Tak co, troufnete si na nějakou ze soutěží nebo se příjdete podívat jen jako diváci?

Soutěže

Rozkvetlá přehlídka

6. března 2014 v 16:23 | Ráďa, Vendy a Jára
"Dnešní den je však jistě velmi důležitým i pro jezdce, kteří se angažují spíše v ježdění westernovém. A hned první soutěž, která se zde pojede, nese název Rozkvetlá přezdívka a my zde uvítáme i naprosté nováčky ve světě jezdeckého sportu a zjistíme, jak dokážou zvládnout disciplínu jako western plesaure… rozhodčími pro tuto soutěž jsou opět Ráďa s Járou, ke kterým se přidává i pak MVDr. Mojmír Zlatníček, kterému tímto za jeho podporu děkuji a přeji všem rozhodčím hodně štěstí, věřím, že hodnocení bude mezi těmito skvělými jezdci a úžasnými koňmi velmi složitá záležitost…"

Jarní lehkost a cit

6. března 2014 v 16:17 | Ráďa, Vendy a Jára
"Na našem závodišti právě začíná nová sezóna a já Vás proto vítám u letošního prvního závodu, který nese název: Jarní lehkost a cit, protože právě s lehkostí a citem chceme, aby se jel tento jednoduchý závod, na který již všichni jistě čekáte, a my budeme doufat, že si jej taktéž užijete plnými doušky, ať už jste diváky či soutěžícími, protože to hlavní je se dobře bavit, a to ať jste dvounožci či čtyřnožci, přátelé!"
 
 

Reklama